تور پاریس بدون ریجکتی

تور پاریس یکی از محبوب ترین تورهای جهان به حساب می آید. تعداد کثیری از افراد در دنیا تور فرانسه را برای یک سفر رویایی ترجیح می دهند. برج ایفل یکی از مکان های دیدنی شهر پاریس است که برای اولین بار در دنیا از فلز در سازه ی خود استفاده کرده است. این یکی از دلایل اصلی تور پاریس است. البته مکان های دیدنی دیگری از جمله خیابان شانزلیزه نیز وجود دارد که شما را به سمت این شهر هدایت کرده و سوق می دهد. در نظر داشته باشید که این شهر جاذبه های متنوعی دارد که در هنگام سفر به اروپا می توانید از تمام آن ها دیدن کنید. بنابراین اگر قصد رزرو تور پاریس قیمت مناسب دارید با ما همراه باشید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

معرفی مرکز شهر و تور پاریس

اگر تور پاریس را انتخاب کرده باشید با خیال آسوده می توانید ویزای فرانسه دریافت کرده و به صورت VIP وارد سفارت فرانسه شوید. اما در این قسمت سعی داریم قبل از اینکه تور فرانسه را انتخاب کنید با این شهر بیشتر آشنا شوید. به طور کلی این شهر را با معماری ها و موزهاه ی جذابش می شناسند. موزه لوور یکی از مهم ترین جاذبه ی این شهر به حساب می آید. پاریس یک شهر قدیمی است که محله های مختلفی داشته و تمامی آن ها بسیار دیدنی هستند.

مردم این شهر به زبان فرانسوی صحبت کرده و اکثر مردم  مسیحی و کاتالویک می باشند. البته تمام و کمال این مردم به زبان فرانسوی صحبت نمی کنند. بلکه در بین آن ها مردم به زبان انگلیسی و حتی آلمانی هم حرف می زنند. کسانی که تور پاریس را برای سفر به اروپا انتخاب کردند با صحنه ی بسیار جالبی روبرو شده اند. اکثر مردم به صعنت مد بسیار اهمیت می دهند.

جاذبه های گردشگری پاریس

بسیاری از مردم به دنبال جاذبه های گردشگری پاریس هستند چرا که در تور پاریس به بازدید آن ها بروند. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص جاذبه های شهر پاریس بیشتر توضیح داده و مکان های گردشگری این شهر را با شما معرفی می کنیم که به شرح زیر نیز می باشند:

  • محله های شهر پاریس: در شهر پاریس می توانید محله های قدیمی و بسیار زیبا را مشاهده کنید. از جمله این محله ها می توان به شانزلیزه، میدان باستیل، میدان جمهوری، محله لاتین، محله مون مارت و میدان کنکورد نیز اشاره کرد.
  • کلیساهای پاریس: در درون این شهر تاریخی کلیساهای زیادی وجود دارد که معروف ترین آن ها کلیسای سکره کور، معبد پانتئون و نوتردام است. قاعدتا تندیس ها، معماری و نقاشی های این کلیساها نظر شما را جلب خواهد کرد.

سایر مکان های دیدنی

  • موزه های شهر پاریس: موزه لوور یکی از مشهور ترین این موزه ها است که در تور فرانسه می توانید از آن دیدن کنید. دلیل معروفیت این موزه این است که گنجینه های ارزشمندی در این موزه نگهداری می شود که مهم ترین آثار آن تاریخ و هنر است. حتی اشیا قدیمی تخت جمشید که مربوط به دوره هخامنشیان است در این موزه قابل رویت است. دیگر موزه های پاریس عبارت است از: اورسای، مرکز پمپیدو، موزه های انولید و هنرهای زیبا که می توانید در هنگام سفر به این شهر از آن ها دیدن کنید.
  • کاخ های شهر پاریس: طراحی منحصر به فرد و جذاب کاخ های موجود در فرانسه می تواند نظر شما را جلب کند. کاخ هایی نظیر: کاخ ورسای، گارنیه، قلعه کونسیرژوری و پله رویال از جمله مکان های دیدنی این شهر است.
  • یرج ایفل: زمانی که تور فرانسه را انتخاب می کنید. بی شک برنامه ای برای بازدید از برج ایفل در نظر گرفته اید. این برج به وسیله ی گوستاو ایفل در سال 1889 ساخته شده است. البته ساخت آن 41 سال طول کشیده است.
  • باغ ها: باغ های مشهوری که می توان از آن بازدید کرد عبارت است از: باغ گیاهان، پارک شان دو مارس، لوکزامبورگ و تویلری نیز اشاره کرد.

خرید تور پاریس ترکیبی

تور پاریس یا تور فرانسه می تواند به صورت ترکیبی رزرو شود. یعنی شما می توانید مسیر اولیه ی خود را این شهر انتخاب کرده اما خروج شما از یک مسیر دیگه ای باشد. بنابراین تورهای ترکیبی پاریس می تواند یک اروپا گردی بی نظیر برای شما فراهم کند. ورود شما از فرانسه بوده و در قالب تورهای ترکیبی پاریس می توانید از سایر شهرهای اروپا دیدن کنید.

 

منبع : نارین سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *